„Lewicowa wariatka!”? Czyli Koliak pisze!

Witam wszystkich bardzo serdecznie, wszystkich, którzy trafili tu przez przypadek.
Tytuł tego bloga jest dość dziwny, nieprawdaż? Zapewne masz mnie za wariatkę, która lubuje się w nowych sensacjach, chociaż niestety bądź też stety – jest trochę inaczej. Ale-ale! Po co w ogóle powstała ta strona? Jaki mam cel pisząc na te niecodzienne (Ach, toż to się mija z adresem stronki! Halo, zgłaszam sprzeciw!) tematy? Mówiąc szczerze – nie mam całkowicie żadnego.
Po prostu chciałabym podzielić się ze światem swoimi przemyśleniami. Przemyśleniami, które są dość… nietypowe, mówiąc ładnie. Chyba każdy ma czasem potrzebę po prostu się wygadać i popisać o pierdołach – tak to już jest zbudowana ludzka psychika. Zaraz, pierdołach? Ja naprawdę to powiedziałam? A w planach miałam poruszać bardzo poważne tematy… Tematy życiowe. Tematy, które są wszystkim znane i bardzo bliskie. Tematy na które większość ludzi boi się wypowiedzieć. Całkiem możliwe, że ten blog miał być pewnego rodzaju apelem – apelem, który nawołuje wszystkich „Hej! Bądźmy tolerancyjni, jeżeli ci ludzie nam nic złego nie zrobili!” (powiedzmy sobie szczerze – co takiego zrobiła Ci ta lesbijka z sąsiedztwa, jeżeli zawiniła tylko tym, że związała się z drugą dziewczyną? – ot, taki przykład) – nie mniej jednak, umiem odróżnić bezpodstawną nienawiść od naprawdę uzasadnionej fobii – w końcu wszyscy boją się nowości, prawda? Coś co jest nam obce z góry określane jest jako „złe, niebezpieczne, zabić i powiesić za jaja” – dlaczego przykładowo hodowcy odmiennych zwierzątek (jak np. węże – mówię to z własnego doświadczenia) mają już na samym starcie przypiętą łatkę dziwolągów? Czy jego odmienna pasja komuś szkodzi? Czy ten człowiek, który lubi pająki lata z toporem po mieście i chce oderżnąć Ci głowę? Nie? No właśnie, na tym zakończymy ten przykład.
I chociaż w tym momencie prawdopodobnie uznasz mnie za „lewaka, który robi innym wodę z mózgu” (i tu znowu przyznam się całkowicie szczerze – nie znam się na polityce, aczkolwiek z tego co wnioskuję na podstawie wikipedii to nie jestem lewicą), ale spokojnie – jestem w pełni nieszkodliwa dla środowiska! Jestem po prostu… Sobą.. Chciałabym wreszcie pokazać sto procent siebie, nie musieć udawać przed innymi kogoś kim nie jestem.
Na tym blogu chcę być… najzwyczajniej w świecie wolna…
Pozdrawiam i podziwiam wszystkich, który dobrnęli do samego końca tych chaotycznych wypocin!

2 komentarze

  1. Voice Comments

    21 marca 2018 at 08:38

    WordPress has now enabled voice comments for websites. Bring your website up to date and get the free plugin here, http://bit.ly/Voice-Comments

  2. Website Voice Comments

    5 marca 2018 at 21:15

    Give Your Website Users a Voice. Let your readers voice their opinions in a fun, fast and easy way. Improve your user retention, website SEO, and get more conversions. Add Voice Comments to your Website for Free Today, http://bit.ly/Voice-Comments

Leave a Reply